Eto'o, Özbekistan'da

Eto'o, Özbekistan'da.13190
  • Giriş : 17.07.2008 / 08:12:00

Sürpriz bir şekilde, Özbekistan'ın Kuruvçi (Kuruvchi) kulübüne transfer olan Barcelona'nın Kamerunlu yıldız golcüsü Samuel Eto'o, bugün sabah erken saatte Taşkent'te geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tatilini geçirdiği ABD'den özel bir uçakla gelen Eto'o'yu,Taşkent Uluslararası Havaalanı'nda Kuruvçi kulübü yöneticileri ve kalabalık bir taraftar grubu karşıladı. Karşılama töreninde taraftarlar "Hoş geldin Eto'o" yazılı pankartlar açıp tezahüratlar yaptı. Karşılamada Eto'o'ya bir demet çiçek verildi.

Kendisini karşılamaya gelen taraftar grubunu selamlayan Eto'o, yoğun ilgi altında kendine tahsis edilen araca geçerek, lüks araçlardan oluşan bir konvoyla kalacağı otele hareket etti.

Eto'o'nun gelişine basın mensupları yoğun ilgi gösterdi. VİP'ten foterli çıkan Eto'o'nun ilk dikkat çeken özelliği ise daha Taşkent'te ayak basar basmaz cep telefonuyla mesajlaşıyor olması oldu. Çıkıştaki ilk yoğun ilgiye rağmen Eto'o'nun belli bir süre gözlerini cep telefonundan ayırmadığı görüldü.

Eto'o, Taşkent'teki ilk gününde önce Özbekistan Futbol Federasyonu'nu (ÖFF) ziyaret edecek, ardından yerel saatle 14:30'da (TSİ:12:30) kaldığı otelde basın toplantısı düzenleyecek.

Eto'o, daha sonra Kuruvçi'nin geçici olarak kullandığı Merkezi Askeri Stadyumu'nda kalabalık bir taraftar grubu ile bir araya gelecek ve ilk defa giyeceği formayla basına poz verecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*