Eto'o Fener'e geliyor mu?

Eto'o Fener'e geliyor mu?.13190
  • Giriş : 14.05.2008 / 20:09:00

Fenerbahçe yeni sezonda büyük bir takım yaratma peşinde. Eto'o için her imkanı sundu. Eto'o'dan transfere yanıt geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İspanya'nın Katalonya bölgesinde etkili olan spor gazetelerinden Sport, FC Barcelona'nın Kamerunlu futbolcusu Samuel Eto'o'nun, Fenerbahçe'nin milyonlarca avroluk transfer teklifini geri çevirdiğini iddia etti.

Sport gazetesinin internetteki sitesinde yer alan haberde, kadrosunda Mateja Kezman ve Roberto Carlos gibi oyuncuları bulunduran Fenerbahçe'nin gelecek sezon için büyük bir takım yaratmak istediği ifade edilerek, ''Fenerbahçe, yıldız futbolcu olarak Eto'o'yu istiyor ve güçlü bir şekilde geliyor. Parasal hiçbir kısıntı da yapmıyor'' denildi.

Tranfer iddialarına oldukça sık yer veren gazetelerden Sport'a göre, Fenerbahçe'nin Eto'o'ya sezon başına 7 veya 8 milyon avro önerdiği, ancak Barcelonalı futbolcunun teklifi kabul etmeye yanaşmadığı öne sürüldü.

Eto'o'nun ilk olarak Mallorca, daha sonra da Barcelona gibi ''milliyetçi kulüplerde'' oynadıktan sonra gideceği yeni takımında aynı özelliği istemediğini yazan İspanyol gazetesi, alternatif olarak İngiltere'den Totenham ve İtalya'dan İnter takımlarının bulunduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious