Eurovision'un Yunanistan temsilcisi Saranti Türkiye'de

Eurovision'un Yunanistan temsilcisi Saranti Türkiye'de.8012
  • Giriş : 10.04.2008 / 14:48:00

53. Eurovision Şarkı Yarışması’nda "Secret Combination" adlı şarkısıyla temsil edecek Yunanlı şarkıcı Kalomoira Saranti, tanıtım için Türkiye’ye geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yunanistan’ı, Belgrad’da yapılacak 53. Eurovision Şarkı Yarışması’nda "Secret Combination" adlı şarkısıyla temsil edecek Yunanlı şarkıcı Kalomoira Saranti, tanıtım için Türkiye’ye geldi.

Olympic Havayolları’nın tarifeli uçağıyla Atina’dan İstanbul’a gelen ABD doğumlu Yunanlı şarkıcı Kalomoira Saranti, Atatürk Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Türkiye’ye ilk kez geldiğini belirten Saranti, Türkiye’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ve çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Yarışmaya katılacağı "Secret Combination"u çok sevdiğini ve çok güzel bir şarkı olduğunu ifade eden Saranti, Eurovision Yarışması’ndan umutlu olduğunu, yarışmaya katılacak diğer eserleri de dinlediğini ve her ülkenin şarkısının kendine özgü bir havası olduğunu belirtti. Saranti, 53. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye adına yarışacak "Mor ve Ötesi" grubunun "Deli" adlı şarkısını dinlediğini ve çok beğendiğini de dile getirerek, "Ben de deliyim. Türkiye’ye başarılar
diliyorum, kalbim sizinle..." dedi.

Türkiye’de çeşitli televizyon kanallarında şarkısını tanıtacağını belirten Saranti, Atatürk Havalimanı’ndan ayrılırken hayranlarıyla fotoğraf çektirip, imza dağıttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious