Ev hanımları meslek edindirme kursu

  • Giriş : 15.11.2006 / 00:00:00

Yaz döneminde açtığı kursları başarı ile tamamlayan Eskişehir'in merkez Tepebaşı Belediyesi, kış dönemi için 35 dalda yeni kurs açıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özellikle ev hanımlarını ve meslek edinmek isteyen vatandaşları düşünerek hazırlanan kurslar için ön kayıtlar başladı. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan kurslar, belediye bünyesinde hizmet veren beldeevlerinde gerçekleştirilecek

Tepebaşı Belediyesi sosyal projeler koordinatörlüğü'nden alınan bilgiye göre, Çamlıca Beldeevi'nde bilgisayar, İngilizce, mefruşat, makine nakışı, okuma yazma, Photoshop, kurdele nakışı, izcilik, aşçılık.Batıkent Beldeevi'nde ise tel kırma, lületaşı, yorgan, kuaförlük ve örgü kurslarının açılacağını bildiren yetkililer, Fevzi Çakmak Beldeevi'nde dikiş, nakış, bilgisayar, okuma yazma makine nakışı; Zincirlikuyu Beldeevi'nde ise bilgisayar, OKS ve İngilizce. Çarşı Beldeevi'nde resim, bağlama, OKS, ahşap boyama, mefruşat, Antep elişi, örgü, ney, ud ve klasik kemençe. Cahide Aydıntürk ve Fevziye Demiray Beldeevi'nde de diksiyon, Osmanlıca, bilgisayar, Photoshop, THM Korosu, makine nakışı, mefruşat, kudele nakışı, İngilizce, OKS, ney, ud ve klasik kemençe kurslarının açılacak.

Kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bizim Masa Birimi'nden ile 444 44 26 nolu telefondan bilgi alabilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious