Eva İstanbul'a hayran kaldı

Eva İstanbul'a hayran kaldı.31545
  • Giriş : 01.04.2009 / 08:59:00

Magnum reklam filminin çekimleri için Türkiye'ye gelen ünlü ABD'li oyuncu Eva Mendes, iki günlük çekim arasında kalan boş zamanını Sultanahmet'i gezerek geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sevgilisi George Gargurrevich ile birlikte Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi mekânları ziyaret eden Mendes, dilek taşına elini basarak dilek diledi.

Tüm gezi boyunca sevgilisinin objektifine poz veren Mendes, yanındaki özel tercümandan Ayasofya'nın tarihçesini dinledi. Ayasofya'dan sonra Yerebatan Sarnıcı'na geçen ikili, orada da suya para atıp dilek dilemeyi ihmal etmedi. Yoğun geçen gezme sonrası acıkan Eva Mendes, yemek yemek için beraberindekiler ve sevgilisi ile birlikte İstanbul Modern'e gitti. Mendes, restoranı ve yemekleri çok beğendiğini söyledi.

Oya Eczacıbaşı'nın özel ricası ile "Gölgeye Övgü" isimli sergiyi de gezen ve çok beğenen Mendes, yemek sırasında Türkiye'yi çok tutucu bir ülke zannettiğini ancak gördükten sonra çok modern bir ülkeye geldiğini anladığını söyleyerek Türkiye'ye hayran kaldığını belirtti.

Mendes ve sevgilisi İstanbul Modern'in terasına çıkıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*