Evinde ölü bulundu

  • Giriş : 29.11.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ta yaşayan 42 yaşındaki Adnan Aykut Ersoy isimli kimya mühendisi, evinde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polisin evde yaptığı incelemede herhangi bir şüpheli duruma rastlanmazken Ersoy'un düşerek başını sert bir cisime çarptığı ve beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 13.00 sıralarında olay Yenimahalle Fırın Sokak'ta bulunan Park apartmanı daire 17.00 sıralarında meydana geldi. Olimpiya Medikal Limited Şirketinin ortaklarından olan Adnan Aykut Ersoy'un iş yerine gitmemesinden şüphelenen arkadaşları, Ersoy'un Yenimahalle Fırın Sokak'taki evine geldiler. Kapıyı çilingir ile açtıran firma çalışanları Ersoy'un cesedini salon ile banyo arasındaki holde buldular. Polise haber verilmesinden sonra olay yerine gelen ekiplerin incelemesinde kapıda zorlama ve evde şüpheli bir duruma rastlanmadı. Çöpte de Ersoy'un kendi kafasına yaptıpı kanlı pansuman bezleri bulundu. Yüzüstü durumda buluna Ersoy'un kafasının arkasında bir delik ve belinde de ezilme olduğu tespit edilirken evde boğuşma izine rastlanılmadı.

İki buçuk yaşında Defne isimli bir kızları olan Adnan Aykut Ersoy'un bir ilaç firmasında müdür olarak çalışan kimya mühendisi eşinin olay sırasında iş için Ankara'da olduğu öğrenildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, Ersoy'un kesin ölüm nedeni Adli Tıp'ta yapılacak incelemeden sonra ortaya çıkacak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious