Evini balyozla yerle bir etti

Evini balyozla yerle bir etti.10482
  • Giriş : 12.04.2009 / 19:28:00

KASTAMONU'da, şizofren hastası olduğu iddia edilen 46 yaşındaki Kemal Gökmuharremoğlu, kendisini ve iki çocuğunu eve kilitleyip, duvarları balyozla yıkmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polisin güçlükle ikna ettiği, hastaneye kaldırıldı

Olay, İnönü Mahallesi Yalçın Caddesi'nde 4 katlı Sabır Apartmanı'nın en üst katında meydana geldi. Kemal Gökmuharremoğlu'nun evini yıktığını fark eden komşuları, hemen polisi ve itfaiyeyi arayıp bilgi verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri, Gökmuharremoğlu'nu kapıyı açmayan ikna etmeye çalıştı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında evini balyozla yıkmaya devam eden Gökmuharremoğlu'nu tanıdığı İnönü Polis Merkezi Amiri Ayhan Aydın'ın gelmesini istedi. Rahatsızlığı nedeniyle daha önce birkaç kez polis merkezine geldiği öğrenilen Gökmuharremoğlu, gelen Ayhan Aydın'a “Amirim sen gelirsen aşağı inerim. Seni Seviyorum” dedi ve kapıyı açtı. Evinde bir süre polisle görüşen Gökmuharremoğlu, elbiselerini giyip sigara yakarak polisle evden ayrıldı. Polis eşliğinde evden çıkan şizofren hastası Gökmuharremoğlu, gazetecilerin “Evinizi neden yıktınız?” sorusu üzerine, “Evimin her tarafını salon yaptım” dedi.

Kemal Gökmuharremoğlu, daha sonra kendisini ikna eden İnönü Polis Merkezi Amiri Ayhan Aydın ile birlikte ambulansa binerek Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*