'Evlendiniz mi?' sorusunu cevaplamadılar

  • Giriş : 11.03.2007 / 00:00:00

Roma tatiline giderken gazetecileri atlatan Hülya Avşar ile Sadettin Saran, dönüşlerinde birlikte yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Evlendiklerine yönelik iddiaları cevapsız bırakan çift, havalimanından ayrı ayrı çıktı.

Avşar ve Saran, iki gün önce gittikleri İtalya'dan THY'nin tarifeli uçağı ile saat 17.00'de İstanbul'a döndü. Avşar'ın pasaport işlemlerini Saran yaptırdı. Pasaporttan birlikte çıkan çift, gazetecilere açıklama yapmadan bir süre birlikte yürüdü. Daha sonra Avşar "Ben sağa dönüyorum'' diyerek Saran'dan ayrılıp bagaj bölümüne geçti. Saran, havalimanı çıkışında gazetecilerin ısrarlı sorularına ''Hadi iyi günler beyler''diye karşılık verdi.

Bagaj bölümünde gazetecilerin kendisini görüntülememesi için sağa sola yürüyen Avşar, Roma'da evlendiklerine yönelik iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Avşar, "Bu konuyla ilgili konuşmayacağım. İstediklerini yazsınlar çokta şey değil benim için'' dedi.

"Böyle bir şey olsa saklar mıydınız?" sorusunu Avşar, "Yok" diye cevapladı. Kenan Doğulu'nun Eurovision'da yarışacak şarkısını dinlemediğini ifade eden Hülya Avşar, ''Bence İngilizce olması gerekli. Artık öyle olması lazım diye düşünüyorum. Ama Kenan en doğrusunu yaptı, ikisini bir arada kullandı. Kesin bizim gurur kaynağımız olur. Kazanmasa da hoş olur. Damaklarda tadı kalır gibi geliyor bana'' yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious