Evli kadına üç ay boyunca tecavüz edildi

Evli kadına üç ay boyunca tecavüz edildi.15172
  • Giriş : 12.06.2007 / 17:32:00

Eskişehir'in Fevzi Çakmak Mahallesi'nde resmi nikahsız eşi 22 yaşındaki Hakan Gündüz ile birlikte oturan 2 çocuk annesi 20 yaşındaki Gülşen Demir, 23 yaşındaki Necati Parlak'ın kendisini silah zoruyla kaçırdığını ve Bursa'ya götürdüğünü, 3 ay boyunca teca

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kaçıp Eskişehir’e geldiğini belirten Gülşen Demir, “Necati Parlak, kaçıp geldiğim gün beni yeniden kaçırmak istedi. Yardıma gelen komşumuzu yaralayıp kaçtı'' dedi.

Necati Parlak, dün sabah Fevzi Çakmak Mahallesi Aynur Sokak'ta yanında bulunan 1'i kadın 3 erkekle birlikte Gülşen Demir'i kaçırmak istedi. Gülşen Demir, evine gelen Necati Parlak'a direndi ve komşularından yardım istedi. Komşularının müdahalesi sonucu Necati Parlak yanında taşıdığı pompalı tüfekle rastgele ateş etti. Olayda komşusu Gülşen Demir'e yardıma gelen 6.5 aylık hamile olan Gülseren Demirci sol kolundan yaralandı. Necati Parlak ve yanında bulunanlar geldikleri otomobile kaçtı. Kolundan yaralanan Gülseren Demirci ise 112 ambulansıyla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Demirci daha sonra taburcu edildi.

Gülşen Demir, birkaç yıl önce Hakan Gündüz ile birlikte Bursa'da oturduklarını anlattı. Daha sonra Eskişehir'e taşındıklarını anlatan Gülşen Demir, şunları söyledi:

“Necati Parlak, Bursa'dayken eşimin yakın arkadaşıydı. Ancak, daha sonra araları açıldı. Biz Eskişehir'e geldikten sonra Necati Parlak gelip beni silah zoruyla kaçırıp Bursa'ya götürdü. Bursa'da beni bir evde zorla tutu ve 3 ay boyunca tecavüz etti. Kaçıp Eskişehir'e annemlerin oturduğu eve geldim. Ancak 5- 6 saat sonra Necati Parlak ve yanında bulunan yakınları Eskişehir'e geldi. Beni zorla Bursa'ya götürmek istedi. Ben direndim ve komşularımdan yardım istedim. Komşularım yardıma gelince Necati Parlak pompalı tüfekle ateş edip komşumuzu yaralayarak kaçtı. Kendisinden davacıyım. Ben onu istemiyorum. Ancak o bana ‘Sen benim namusum oldun. Seni kimselere vermem' diyor. Bu olaydan sonra da kardeşlerimi telefonla arayıp tehditte bulunuyor.'' Kolundan yaralanan Gülseren Demirci ise, “Biz gürültüler üzerine dışarı çıktık. O anda ateş edildi ve ben kolumdan yaralandım'' dedi.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, olaydan sonra kaçan Necati Parlak'ın yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious