Evliliklerine nazar değen ünlüler!

Evliliklerine nazar değen ünlüler!.13134
  • Giriş : 10.06.2009 / 09:16:00

Bu yıl birçok ünlünün evliliğine nazar değdi. Kimi yıllardır bir yastığa baş koyduğu eşinden şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılma kararı aldı, kimi de yeni evlenmiş olmasına rağmen mahkemeye koştu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sibel Can-Sulhi Aksüt: Ünlü çift 9 yıllık evlilikleri süresinde birçok kez ayrılacakları konusunda gündeme geldi. Albüm reklamı, Azeri işadamı Telman İsmailov'la yasak aşk ve Aksüt'ün artan borçları boşanmaya neden olarak gösterildi.

GERİ DÖNÜŞ YAPMADI

Emre Kınay-Emine Ün: Çiftin ayrılmalarına neden olarak Emre Kınay'ın, Başak Sayan'la ihanet iddiaları gösteriliyordu. Emre Kınay evliliği sürdürmek istese de Ün kararından geri dönüş yapmadı.

TİMSAH NEDEN OLDU

Hatice-Ramiz Özbay: 2009'un ilk boşanmasını şarkıcı Hatice ve timsah beslemesiyle tanınan eşi Ramiz Özbay yaptı. Hatice boşanma dilekçesine kocasının evlerinde timsah beslediğini, timsahın kolunu ısırdığını da yazmıştı.

İKİNCİ VURGUNU YEDİ

Sinem Bayer-Ahmet Bayer: Sosyetik güzel 16 yıllık eşi Clup Flipper'ın sahibi Ahmet Bayer'den boşandı. Bodrum'da dalış yaparken vurgun yiyen Bayer ikinci vurgunu eşinden yedi. Sinem Bayer aşk dedikoduları yazılan eşiyle olan evliliğini yüklü bir tazminat, nafaka ve ev alarak bitirdi.

DİZİ AŞKI GERÇEĞE DÖNÜŞÜNCE...

Halit Ergenç-Gizem Soysallı: Binbir Gece dizisinde Bergüzar Korel ile adı aşk dedikodularına karışan Halit Ergenç, 16 aylık eşi Gizem Soysallı ile tek celsede boşandı. Ergenç, Soysallı'ya 225 bin TL tazminat ödedi.

O sıralar Tan Sağtürk'le nişanlanan Korel de ilişkisini noktalayıp Ergenç'le çıktıkları Paris yolculuğu sonrası aşklarını itiraf etti. Çift evlilik hazırlıklarına başladı.

TEK CELSEDE AYRILDILAR

Zeynep Tokuş-Alp Nuhoğlu: Tescilli güzellerden Zeynep Tokuş, işadamı Bülent Helvacı'dan sonra ikinci evliliğini yaptığı jinekolog doktor Alp Nuhoğlu ile geçtiğimiz günlerde tek celsede boşandı. Bebekleri Ali'nin doğumu bile evliliği kurtaramadı.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*