Evren'den AKP'li başkana mezarlık tebriği

Evren'den AKP'li başkana mezarlık tebriği.12750
  • Giriş : 03.11.2008 / 19:49:00

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, ziyaret ettiği Turgutlu'da mezarlığın güzelliğini görünce AKp'li Belediye Başkanını öperak kutladı. Turgutlulara tavsiyede bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Manisa'nın Turgutlu ilçesine 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren gelerek, 25 Haziran 2008 tarihinde vefat eden Mehmet Altan'ın kabrini ziyaret etti.

Eski Ege Ordu Komutanı emekli Orgeneral Fikret Küpeli ile birlikte Manisa'nın Turgutlu İlçesine gelen 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Manisa'nın 2007 yılı vergi rekortmeni olan işadamı merhum Mehmet Altan'ı kabri başında ziyaret etti.

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, eski Ege Ordu Komutanı Fikret Küpeli'nin aile kabrini de ziyaret ettikten sonra, Turgutlu Belediyesinin yeniden düzenleyerek hizmete açtığı mezarlığı gezdi. Mezarlık ziyaretinin sonrasında Turgutlu'ya her gelişinde Turgutlu köftesini yediği Köfteci Yusuf'ta öğle yemeğini Fikret Küpeli, Belediye Başkanı Serhat Orhan ve Emniyet Müdürü Nesim Gezer ile birlikte yiyen Evren, burada belediye başkanını yeni mezarlıkla ilgili öperek kutladı. Evren 90 yaşını aştığını ama hala dinç olduğunu söyleyerek ertafındakilerle şakalaştı.

Evren ' Turgutlu'ya Tek Şeyi Tavsiye ediyorum. Bu belediye başkanına sahip çıksınlar.

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren daha sonra belediye tarafından ıslah edilerek oluşturulan Irlamaz Spor Vadisini ve Turgutlu spor yeni tesislerini de ziyaret etti. Evren kulüp binasından çıkarken yaptığı açıklamada “ Turgutlu'ya tek şeyi tavsiye ediyorum. Bu belediye başkanına sahip çıksınlar. Çoğu ilde ve hiçbir ilçede olmayan tesisler gerçekten kolayla yapılmaz. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*