Eylülde 6 yeni film vizyona girecek

Eylülde 6 yeni film vizyona girecek .11268
  • Giriş : 23.08.2007 / 00:24:00

Warner Bross Türkiye, Eylül ayında 6 yeni filmi seyirciyle buluşturacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

 Warner Bross Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, aksiyon-gerilim filmi "Suikastçı (Rouge Assassin)", romantik komedi "Aşk Tarifi" ve dünyaca ünlü Bratz bebeklerinin öyküsü "Bratz", komedi filmi "Çık Aramızdan", psikolojik gerilim filmi "Beni Öldüreni Tanıyorum" ve Stephen King'in kısa korku hikayesinden sinemaya uyarlanan "1408", Eylül ayında seyirciyle buluşacak.

31 Ağustos 2007 tarihinde vizyona girecek olan ve baş rollerini Jet Li ve Jason Statham paylaştığı yüksek tempolu dövüş sanatları gerilim filmi "Suikastçı" filminde Li ve Statham, Asya yer altı mafya dünyasındaki şiddet dolu çatışmaların ortasında birbirlerine rakip iki adamı canlandırıyor.

7 Eylül 2007'de vizyona girecek olan bir Scott Hicks filmi "Aşk Tarifi-No Reservations" filminde baş rollerini Catherine Zeta-Jones, Aaron Eckhart, Abigail Breslin ve Patricia Clarkson paylaşıyor.

Özlem Tekin, Özgü Namal, Pamela Spence, Ceyda Düvenci, Yağmur Atacan ve Emre Altuğ'un seslendirdiği "Bratz", 7 Eylül 2007'de Türkçe dublajlı olarak sinemalarda yerini alacak.

Komedi filmi "Çık Aramızdan-License to Wed" filminin baş rollerini Robin Williams, Mandy Moore ve John Krasinski paylaşıyor. 14 Eylül'de vizyona girecek filmin diğer önemli oyuncuları Christine Taylor, Eric Christian Olsen ve Josh Flitter.

Yeni nişanlanmış olan Ben Murphy (John Krasinski) ve Sadie Jones (Mandy Moore) ortak hayatlarına başlamak ve sonsuza dek mutlu yaşamak için sabırsızlanmaktadırlar. Sorun şudur ki Sadie'nin aile kilisesi St. Augustine'i Peder Frank (Robin Williams) idare etmektedir ve patenti kendisine ait olan "sağlam" evliliğe hazırlık kursunu bitirmedikleri takdirde, Ben ve Sadie'nin birlikteliğini kutsamayacaktır.

Baş rollerini Lindsay Lohan, Julia Ormond, Neal McDonough ve Brian Geraghty'nin paylaştığı "Beni Öldüreni Tanıyorum- I Know Who Killed Me" filmi ise 21 Eylül'de vizyona girecek.

Küçük bir kır kasabası, parlak ve gelecek vaat eden genç üniversite öğrencisi Aubrey Fleming'in (Lindsay Lohan) sadist bir seri katil tarafından kaçırılıp, işkence edilmesiyle derinden sarsılır.

Kendi ülkesinde yaptığı filmlerle iyi tanınan ve Oscar adayı olan İsveçli yazar/yönetmen Mikael Hafström'ün son çalışması "1408", Stephen King'in kısa korku hikayesinden sinemaya uyarlandı.

28 Eylül'de vizyona girecek filmin başrol oyuncusu Hollywood'da her türlü rolde gösterdiği başarıyla ünlü olan John Cusack eziyet gören yazar Mike Enslin rolünde.

Ünlü korku romanı yazarı Mike Enslin (John Cusack) sadece kendi gözleriyle gördüğü şeylere inanır. Uyduruk perili evler ve mezarlıklarda geçen doğa üstü olayları kötüleyen bir dizi çok satan kitap yazdıktan sonra Enslin'in hayaletlerden uzak ve yalnız geceleri, yeni projesi için gittiği kötülüğüyle ün salmış Dolphin Otel'in 1408 numaralı odasında kalmaya başladığında değişmeye başlar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious