F. Bahçe'de Kayseri maçı hazırlıkları

  • Giriş : 04.04.2007 / 00:00:00

Suriye'nin Halep kentinde dün El İttihad takımı ile dostluk maçı yapan Fenerbahçe, izin yapmadan Kayserispor maçı hazırlıklarına bu akşam başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antrenmanda Uğur Boral ile Deivid kavga etti.

Samandıra Kamp Merkezin'nde gerçekleştirilen antrenmanda sarı-lacivertli futbolcular, pas çalışmasının ardından yarım alanda çift kale maç yaparken, sakatlığı geçen Appiah da bugün takımla birlikte antrenmana çıkıp, çift kale maçta takımdaki yerini aldı.

Dünkü karşılaşmada hafif bir sakatlık geçiren Kezman, antrenmanda takımdan ayrı koşu yaparken, hasta olduğu bildirilen Tümer çalışmaya katılmadı. Kezman'ın önemli bir sakatlığının bulunmadığı, önlem amacıyla takımdan ayrı çalıştığı öğrenildi.

-DEİVİD VE UĞUR ANTRENMANDA KAVGA ETTİ-

Antrenmanın çift kale bölümünde Deivid ve Uğur, bir ikili mücadelenin ardından birbirleriyle kavga etti. Takım arkadaşları hemen araya girerek iki futbolcuyu güçlükle ayırırken, iki futbolcu maçta yer almayıp, çalışmayı kenardan izledi.

Öte yandan Rasathane İlköğretim Okulu'ndan gelen bir grup öğrenci, çalışma sonrası Tuncay'a çiçek ve baklava verdi. Öğrenciler daha sonra Tuncay'dan imza aldılar.

Fenerbahçe, yarın yapacağı antrenmanla Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious