F.Bahçe atağa kalktı!

F.Bahçe atağa kalktı!.18183
  • Giriş : 01.04.2009 / 08:27:00

Atağa kalkan F.Bahçe, Kayserispor'un yıldızı Mehmet Topuz ile Sivasspor'un Brezilyalı stoperi Bilica'da mutlu sona çok yaklaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.Bahçe ile Kayseri yönetimi Mehmet Topuz için 5 milyon euro'ya el sıkışmak üzere. Bilica'da da anlaşma sağlanması artık an meselesi. Fotomaç'ta Yılmaz Şenol imzasıyla yer alan iddialara göre, geçen hafta içinde yapılan görüşmelerde dev adımlar atıldı Kayserispor, 5 milyon euro'ya 'Evet' deme noktasına geldi.

Ateş gibi takım geliyor
Bu sezonun hayal kırıklıkları yaşayarak geçiren Fenerbahçe, deyim yerindeyse baştan yaratılıyor. Camianın üzerindeki ölü toprağını kaldırmak isteyen yönetim, Tuncay'lı, Aurelio'lu, Appiah'lı kadro kalitesinde bir takım kurmak için kolları sıvadı. Kapalı kapılar arkasında yeni teknik direktör arayışları sürerken,
bir yandan da transferi düşünülen yıldızlar için gizli çalışmalar yapılıyor. Sarı-lacivertli yönetim, geçen hafta dev bir adım attı.

Büyük ölçüde bitirdi
Yönetim, uzatmalı aşkı Mehmet Topuz için Kayserisporlu yönetimle yeniden temasa geçti. Yüz yüze ve yoğun bir telefon trafiği kurularak yapılan görüşmelerde taraflar anlaşma noktasına geldi. Fotomaç'ın istihbaratı, 5 milyon euro'ya iki kulübün el sıkışmaya hazırlandığı bilgisini edindi. Ulaştığımız kaynaklar, "Bu iş büyük ihtimalle bitti. Topuz, Fenerbahçe'ye hayırlı olsun" yorumunu yaptılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*