F.Bahçe Beşiktaş'ı hala kutlamadı

F.Bahçe Beşiktaş'ı hala kutlamadı.16652
  • Giriş : 01.06.2009 / 10:41:00

Şampiyon Beşiktaş'a tebrik mesajları yağıyor. Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan’ın yanısıra G.Saray ve Trabzon, Beşiktaş’ı kutladı ama F.Bahçe olaya sessiz kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


DENİZLİ deplasmanından 2-1'lik galibiyetle ayrılarak 6 senelik şampiyonluk özlemine son veren Beşiktaş'a tebrik mesajları yağıyor. Kartal, birçok kurumdan kutlama mesajı alırken olaya sadece F.Bahçe'nin sessiz kalması dikkat çekti. Kartal'ın ezeli rakiplerinden G.Saray ve Trabzonspor ise resmi sitelerinde birer kutlama yayınladılar.

Ligde Beşiktaş'ı 2-1 yenen ama Fortis Türkiye Kupası'nda finalde 4-2 kaybeden F.Bahçe, rakibini kutlamaya gerek görmedi!

BEŞİKTAŞ'IN resmi sitesi www.besiktas.org 'ta ise Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdikleri kutlama mesajları yer aldı.. İki kutlama mesajında da emeği geçen herkes tebrik edildi. Siyah-beyazlı takımın ezeli rakibi G.Saray da resmi sitesinden yaptığı yayınla Beşiktaş'ı şampiyonluğundan dolayı kutladı.

LİGİ 3. tamamlayan Trabzonspor, tıpkı G.Saray gibi kutlama mesajı için resmi internet sitesini kullandı. Ligde 2 kez kerabere kaldığı Beşiktaş'ı şampiyonluğundan dolayı tebrik etti.

UEFA DA HATIRLADI

ÖTE yandan Beşiktaş'ın, Süper Lig şampiyonluğu UEFA'nın resmi sitesinde de geniş bir şekilde yer buldu. 'Kara Kartallar taçlanmak için saldırdı'başlığıyla verilen haberde Beşiktaş'ın 13. kez mutlu sona ulaştığı duyuruldu.

Star gazetesi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*