F.Bahçe derneklerinden anlamlı hareket

F.Bahçe derneklerinden anlamlı hareket.20525
  • Giriş : 01.12.2008 / 18:49:00

Kastamonu FB Derneği ile İsveç FB Derneği tarafından "Bir Çocuk Değişir, Türkiye Değişir", "101. Yılda 330 Öğrencimizi Giydiriyoruz" kampanyası Kastamonu'da düzenlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Program gereği ilk olarak Kastamonu Fenerbahçeliler Derneği'nin hizmet binasının açılışı yapıldı. Bu programına Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Asbaşkan Mithat Yenigün, eski Fenerbahçeli futbolcu Turhan Sofuoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz ve çok sayıda sarı-lacivertli taraftar katıldı.

Kampanya için 23 Ağustos İlköğretim Okulu Spor Salonu'nda da tören düzenlenirken, organizasyon için belirlenen 330 ilköğretim okulu öğrencisine kışlık giyim yardımında bulunuldu.

-''ASIRLIK ÇINAR FENERBAHÇE'' PANELİ -

Kampanya için gerçekleştirilen töreninin ardından Kastamonu Üniversitesi 3 Mart Konferans Salonu'nda, ''Asırlık Çınar Fenerbahçe'' konulu panel düzenlendi.

Kastamonu Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Afacan'ın yönettiği ve Mithat Yenigün, Turhan Sofuoğlu ve Murat Boyraz'ın konuşmacı olarak katıldığı paneli, çok sayıda taraftar izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*