F.Bahçe galibiyeti hak etti

F.Bahçe galibiyeti hak etti .14331
  • Giriş : 19.08.2007 / 09:12:00

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Fenerbahçe'nin galibiyeti hak ettiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin yedeklerden kurulu bir kadro ile çıkacağını tahmin ettiklerini belirten Bakkal, "Çünkü böyle çıkacağı şeklinde haberler vardı. Bu maçın daha zor olacağını, oynamayan futbolcuların daha hırslı olacağını biliyorduk" dedi.

Mesut Bakkal, ilk golü erken yediklerini ifade ederek, "İlk gol bizim için şok oldu. İkinci yarı toparlandık ama beklediğimiz oyunu oynayamadık. Fenerbahçe bugün galibiyeti hak etti, onları tebrik ediyorum" diye konuştu.

Bakkal, De Nigris'in attığı golden sonra taktığı maskeden haberi olmadığını belirterek, şunları söyledi:

"Böyle bir şeyden haberim yoktu. Maske taktığı için kızdım. Biz toplantılarda böyle şeyleri söylemiştik, ama 'Haberim yoktu' dedi. Şov amaçlı yaptı galiba ama cezasız kalmayacak.''

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, maç öncesi Fenerbahçe'nin yedek bir kadroyla sahaya çıkacağını görünce iyi bir karşılaşma olacağını anladığını ifade ederek, ''Çünkü bu oyuncuların formayı kapmak için canla başla savaşacaklarını biliyordum. İlk yarı daha iyi oynadığımızı düşünüyorum ama şansız iki gol yedik. Fenerbahçe'yi kutluyorum'' dedi.

Bu arada, Gaziantepspor'un tek golünü atan De Nigris ise gol sevinci sırasında yüzüne maske takması ile ilgili olarak, ''Ben Meksikalıyım ve bizim geleneklerimizde maske önemlidir. O yüzden sevincimi kutlarken maske taktım. Bu yüzden sarı kart görmeyi beklemiyordum. Bir daha da yapmayacağım'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious