F.Bahçe Genel Kurulu başladı

F.Bahçe Genel Kurulu başladı.18183
  • Giriş : 23.05.2009 / 15:14:00

Fenerbahçe Kulübü'nün, başkan ve yönetim kurulu seçiminin de yapılacağı olağan genel kurul toplantısı başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde iki gün sürecek kongrede, adaylıklarını açıklayan, mevcut başkan Aziz Yıldırım ile eski yöneticilerden Şadan Kalkavan başkanlık için yarışacak.

Kongrenin açılışında, ilk olarak kongre divan başkanlığı seçimi yapıldı. Talat Yılmaz başkanlığındaki heyetin seçiminin ardından kongre başladı. Kongreye genel kurul üyeleri yoğun ilgi gösterirken, yaklaşık 2 bin üye kongrenin ilk gününde salona geldi.

Genel kurulun ilk gününde 2008 yılı hesapları değerlendirilip, 2009 yılı için hazırlanan bütçe tasarısı oylamaya sunulacak. Başkan ve yönetim kurulu seçimi ise yarın yapılacak.

FOTO MUHABİRİ VE KAMERALARA YASAK

Foto muhabirleri ve televizyon kameraları, yer olmadığı gerekçesiyle kongre salonuna alınmadı.

Olağan genel kurul için sabah erken saatlerde Fenerbahçe Burnu'ndaki Faruk Ilgaz Tesisleri'ne gelen gazeteciler, salona sokulmadı. Daha sonra yapılan açıklamada muhabirlerin salona alınacağı, kamera ve foto muhabirlerinin alınmayacağı ifade edildi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, salonun girişindeki balkona çıkarak kameralara doğru, salonda yer olmadığı için alamadıklarını açıkladı. Yıldırım, bir kameramanı salondaki durumu gözlemlemesi için içeriye davet etti.

Kongre ile ilgili görüntülerin FB TV, fotoğrafların da ''www.fenerbahce.org''dan servis edileceği açıklandı.
Bu arada, Fenerbahçe Burnu'na gelişteki köprü üzerinde bulunan, kulübün görevlendirdiği bazı kişiler kamera ve foto muhabirleri salona alınmayacağı için basın araçlarını geri çevirmeye çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*