F.Bahçe kafilesine havaalanında coşkulu karşılama

F.Bahçe kafilesine havaalanında coşkulu karşılama.15092
  • Giriş : 05.03.2008 / 20:30:00
  • Güncelleme : 05.03.2008 / 20:38:35

Sevilla'yı penaltılar sonunda eleyerek çeyrek finale kalan Fenerbahçe kafilesi yurda döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. tur mücadelesinde, İspanya'nın Sevilla takımını eleyerek çeyrek finale yükselen Fenerbahçe, İstanbul'da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Sevilla'dan özel uçakla İstanbul'a gelen sarı-lacivertli kafileyi, havaalanında kalabalık bir taraftar topluluğu karşıladı. Futbolcuların çıkış güzergahında güvenlik güçlerinin oluşturduğu barikatların ve takım otobüsünün çevresine toplanan taraftarlar, futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu. Büyük bir coşkuyla futbolculara tezahüratlar yapan taraftarlar, otobüs havaalanından çıkana dek çevresinden ayrılmayarak sevgi gösterilerinde bulundu.

Taraftarlar bir ara kaleci Volkan ve kaptan Alex'i otobüsün önüne çağırarak iki futbolcuya sevgilerini gösterdi.

Takım otobüsünü, çok sayıda taraftar aracıyla konvoy yaparak izledi. Taraftarların araçları nedeniyle havaalanı çıkışı ve girişinde trafik kilitlendi.

Sarı-lacivertli taraftarlar, havaalanındaki karşılama organizasyonunun aynısını, Samandıra Tesisleri'nin önünde de yineledi. Kafileyi taşıyan otobüsü izleyen konvoy ve tesislerin önünde biriken kalabalık, futbolculara, tesislerin girişinde büyük ilgi gösterdi. Yoğun ilgi nedeniyle takımı taşıyan otobüs, tesislere güçlükle girebildi.

ZICO'YA, UÇAKTA DOĞUM GÜNÜ PASTASI

Fenerbahçe'nin İspanya'dan dönüşü sırasında, Sevilla maçından 1 gün önce 55 yaşına giren teknik direktör Zico için uçakta doğum günü pastası kesildi.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin hazırladığı pasta, Zico ve uçakta bulunanlara ikram edildi. Doğum günü kutlaması, FB TV'den yayınlandı.

MEDYA, BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Fenerbahçe'nin İstanbul'a gelişine medya da büyük ilgi gösterdi.

Çok sayıda televizyon kuruluşu, sarı-lacivertli kafilenin gelişini canlı yayınlarlarken, basın mensupları, taraftarların oluşturduğu kalabalıkta futbolculara yönelik sevinç gösterilerini görüntülemeye çalıştı.

Sarı-lacivertliler, hafta sonunda ligde yapacakları Vestel Manisaspor maçının hazırlıklarına, yarın akşam başlayacaklar.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious