F.Bahçe 'şampiyon gibi' karşılandı

  • Giriş : 06.05.2007 / 00:00:00

Galibiyet, taraftarları sevince boğdu, Samandıra Tesisleri'nde olay çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Beşiktaş karşısında aldığı galibiyet sarı-lacivertli taraftarları sevince boğdu. Fenerbahçe kafilesi Samandıra Tesisleri'nde adeta şampiyon olmuş gibi karşılandı.

Samandıra Tesisleri'ne gelen bini aşkın taraftarın oluşturduğu kalabalık nedeniyle takımı taşıyan otobüs tesislere güçlükle girdi. Meşaleler yakarak futbolculara sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, Samandıra Tesisleri'nin önünü adeta karnaval yerine çevirdi.

Tesislerin içerisine giren taraftarlar, kamp binasının girişine kadar takım otobüsünün çevresinden ayrılmadı. Futbolcular ve teknik heyet tesislere güçlükle girdi.

Futbolcuların tesislere girmesinin ardından Futbol takımı idari menajeri Volkan Ballı, taraftarlara hitaben bir konuşma yaparak taraftarların tesislerden çıkmasını sağladı.

-TÜMER SİNİRLENDİ, TARAFTARDAN TEPKİ GÖRDÜ-

Takım otobüsünün tesislerin yakınında taraftarlarca sarılmasına futbolculardan Tümer tepki gösterdi.

Taraftarlara, ''Çok geç oldu artık evimize gidelim'' şeklinde sözler söyleyerek taraftarların otobüsün önünü açmalarını isteyen Tümer, tesislere girene kadar otobüsün ön bölümünde yer alarak sinirli ifadelerle taraftarları izledi.

Bir ara otobüsten inerek tesislere yürüyerek gitmek isteyen Tümer'e otobüstekiler engel oldu. Bazı taraftarlardan Tümer'in tavırlarına karşı tepkili sesler yükseldi.

Takım otobüsünü saran taraftarlar coşkulu bir şekilde tezahüratlar yaparak otobüse vurunca, yan camlardan biri kırıldı.

Tesislerdeki güvenlik görevlileri ve tesislere gelen jandarma ekipleri taraftarların yarattığı izdihamı önleyemedi.

Öte yandan, aracıyla tesislerden hızlı bir şekilde çıkan futbolcu Can'a bir taraftar küfür edince Can arabasını durdurarak indi ve kendisine küfür eden taraftara tepki gösterdi. Can daha sonra aracına binerek tesislerden ayrıldı.

Diğer yandan, tesislerin yakınında TEM otoyolu üzerinde kafileyi taşıyan otobüsü bekleyen büyük bir taraftar grubu, otobüsün önünü keserek meşalelerle kutlamalar yapmak istedi. Bunun üzerine güvenlik güçleri taraftarlara müdahale ederek yolu açtı.

Polis'in taraftarları yoldan çekmek için biber gazı kullandığı görüldü.

-TUNCAY VE SERKAN HASTANEYE GİTTİ-

Beşiktaş maçında sakatlanan Tuncay ve Serkan, takım otobüsü Samandıra'ya giderken bir ara yolda inerek başka bir araçla hastaneye götürüldü.

Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüs Boğaziçi Köprüsü'nü geçtikten sonra Acıbadem kavşağında durdu. Daha sonra sağ omuzundan sakatlanan Tuncay ve elmacık kemiğinin üzeri açılan Serkan kulüp doktoru Ethem Kavukçu eşliğinde bir araçla Özel Acıbadem Hastanesi'ne götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious