F.Bahçe Volkan'a sahip çıktı

F.Bahçe Volkan'a sahip çıktı.5324
  • Giriş : 28.02.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü, kaleci Volkan konusunda, “Volkan Demirel, takımımızın kalecisidir, bu camianın evladıdır ve öyle kalacak” şeklinde açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, bazı basın organlarında başkan Aziz Yıldırım'ın kaleci Volkan'ı sert şekilde uyardığı yönünde çıkan haberleri yalanlayarak, şu görüşlere yer verildi: “Profesyonel Futbol takımı içinde yer alan tüm oyuncularımız gibi kalecimiz Volkan Demirel de bu kulübün bir çalışanı olarak nerede, nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilen bir oyuncumuzdur. Durum böyleyken başkanımızın oyuncumuzu bu konuda uyarması da söz konusu değildir. Volkan Demirel, takımımızın kalecisidir, bu camianın evladıdır ve öyle kalacaktır.”

ZİCO'NUN İSTİFA HABERLERİNE YALANLAMA

Fenerbahçe Kulübü, ayrıca yaptığı bir başka açıklamayla teknik direktör Zico'nun istifasının cebinde olduğu yönünde çıkan haberleri de yalanladı.

Zico ile ilgili yapılan açıklamada, “Teknik direktörümüz Zico'nun yönetim kurulu ve başkanımız Aziz Yıldırım ile istifa konusunda herhangi bir görüşmesi olmamış, yazılan diyaloglar yaşanmamıştır” denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious