F.Bahçe'de Alex şoku

F.Bahçe'de Alex şoku.11317
  • Giriş : 26.04.2009 / 09:20:00

Fenerbahçe'de dün sakatlanan Deniz'in yerine giren Alex şoku yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Paylaş Sezon başından bu yana sakatlıklardan çok çeken Fenerbahçe, dünü de iki sakatla kapadı. Önce Deniz, ardından onun yerine oyuna dahil olan Kaptan Alex sakatlık illetine uğradı.

Fanatik'in haberine göre, Brezilyalı yıldızın sakatlığının yeniden nüksetmesinde, teknik direktör Aragones'in rolü büyüktü. Tam hazır olmadan sahalara dönmek istemeyen ancak tecrübeli hocanın ısrarıyla kadroya giren Sambacı, 24. dakikada sakatlanan Deniz'in yerine oyuna dahil oldu.

Ancak sakatlıktan yeni çıkmasına ve tam anlamıyla hazır olmamasına karşın, doğru dürüst ısınmadan oyuna alınmak, Alex'in sakatlığının nüksetmesine neden oldu. 13 Mart'ta oynanan Kocaeli karşılaşmasında sakatlanıp, 4 lig ve
1 kupa maçında forma giyemeyen Brezilyalı yıldız, 43 gün sonra döndüğü sahayı, 90 dakikanın bitiminde acı içinde terketti.

Fenerbahçe kaptanı'nın sakatlığının ne durumda olduğu, bugün çekilecek MR sonucu belli olacak. Büyük Ağrı çektiğini söyleyen Sambacı'nın, hafta sonunda oynanacak Beşiktaş derbisinde forma giymesinin zor göründüğü belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*