F.Bahçe'de bomba iddia

F.Bahçe'de bomba iddia.12522
  • Giriş : 10.06.2008 / 21:33:00

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın açıklamalarının ardından yeni teknik direktör ile yeni santrforun kimler olacağı merakla beklenirken, bu isimlerin Alex'in eski hocası Lüksemburgo ile Brezilya Milli Takımının santrforu Adriano olduğu iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başkan Aziz Yıldırım İstanbul Lisesi'nde düzenlenen "Fenerbahçe'nin Avrupa başarısı ve yeni sezondaki transferler" konulu paneldeki açıklaması camiada yankı uyandırırken, başkanın isim açıklamamasına karşın çeşitli iddialar da ortaya atılmaya başlandı!

Yıldırım'ın Zico ile yollarını ayırdıklarını açıklaması ve bir yabancı bir teknik direktör ile futbolcuyla anlaştıklarını ifade etmesi, bu isimlerini de önümüzdeki hafta kamuoyuna duyuracaklarını belirtmesinin ardından Lig Tv'de yeni bir iddia gündeme geldi.

Haberde, Aziz Yıldırım'ın bu açıklamalarının ardından kulübe yakın kaynakların yeni teknik direktörün Palmeiras'ı çalıştıran Brezilya Milli Takımının eski hocası Lüksemburgo olduğunu kaydettikleri öne sürüldü.

Alex'in eski hocası olan Lüksemburgo'nun takımdaki diger Brezilyalıları ve Şilili Maldonado'yu tanımasının büyük avantaj olduğu ileri sürülürken, sarı lacivertlilerin santrfor konusunda da Inter'in Sao Paolo'da kiralık oynayan Brezilya Milli Takımının golcüsü Adriano ile anlaştığı iddia edildi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious