F.Bahçe'de büyük revizyon

F.Bahçe'de büyük revizyon.10269
  • Giriş : 27.04.2009 / 12:10:00

Bu yıl şu ana kadar elde ettiği tek başarısı Türkiye Kupası'nda finale çıkmak olan F.Bahçe'de büyük revizyon kapıda.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

F.Bahçe'de üst üste alınan mağlubiyetler sonrası başkan Aziz Yıldırım 'gemileri yaktı.' Önceki gün oynanan A.Gücü maçını Saracoğlu'nda tribünlere gitmek yerine stat içerisindeki F.Bahçe TV'de televizyondan izleyen Yıldırım, 2-1'lik mağlubiyet sonrası çılgına döndü. Vatan'dan Feridun Niğdelioğlu'nun haberine göre, Bu sezon ilk kez Kadıköy'de oynanan bir maça gitmeyen başkan, maçı birlikte izlediği yakın çevresine dert yandı, gelecek sezon 'köklü değişimlere' gideceğinin mesajını verdi.

Yenilginin faturasını teknik direktör Luis Aragones kadar, 'ruhsuz' olduklarını düşündüğü futbolcularına da çıkartan Yıldırım başkanlığa aday yeniden aday olacağının sinyallerini verirken, yapmayı düşündüğü 'radikal' değişim için de şu ipuçlarını verdi:

HERKES TEHLİKEDE

“Oynanan bu kötü futbolu ben dahil hiçbir taraftar haketmiyor. Bunu bize yaşatmaya kimsenin hakkı yok. Önümüzdeki sezon yepyeni bir takım kuracağım. Hocayı da göndereceğim. Hangi bölgede nasıl bir değişim gerekiyorsa müdahale edeceğim. Bu formayı giymeyi haketmeyenlerin durumunu gözden geçireceğim. Gerekirse sözleşme yenilediklerimi (Alex, Deivid ve Roberto Carlos) bile yollarım. Neye malolursa olsun bu değişim olacak. Şimdi önlerinde taraftarın gönlünü almak için tek şansları kupa var. Bu kupayı ben de çok istiyorum.

DEDE'YE DE KIZGIN

HOCA konusunda da hayâl kırıklığı yaşadım. Alınan sonuçlar ortada. Ama yine de biz ne dersek tam tersini yapıyor. Sanki bize inat yapıyor bunları. Resmen bütün camiaya kinlenmiş. “Uğur'u, Deniz'i oynat” diyoruz, o bizi dinlemiyor. Sezon sonu onunla mutlaka görüşeceğiz. Hatta Beşiktaş'la oynayacağımız kupa maçında gerekirse oyuncu seçimlerine bile müdahale edeceğim.

ANCAK bütün bu yaşanan kaos ortamına rağmen mayıstaki seçimlerde yine aday olmaya karar verdim. Zamanı geldiğinde herkese bu kararımı açıklayacağım. Açıkçası bütün bu yaşanan kötü olaylar beni başkanlığa aday olmam için teşvik ediyor.”

TOPUN AĞZINDAKİ İSİMLER:

Deivid, Guiza, Josico, Maldonado, Ali Bilgin, Selçuk Şahin, Uğur Boral, Lugano, Edu, Kazım Kazım, Vederson, İlhan Parlak, Can Arat, Burak Yılmaz.

STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*