F.Bahçe'de çözüm haftası

F.Bahçe'de çözüm haftası.16232
  • Giriş : 25.07.2007 / 11:29:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 12:51:19

Transfer çalışmalarını henüz tamamlamayan sarı-lacivertliler, bu bir haftalık süreç içinde bir yandan da takım içi sorunlarla ilgileniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sarı-lacivertli takımda 4 önemli konu bu hafta masaya yatırılıyor

1.Appiah'ın kesin durumu belli olacak
2. Santrfor görüşülecek
3. Kaptan seçilecek
4. Edu için karar çıkacak

Yurt dışı hazırlıklarını tamamlayan, İstanbul'a dönerek, yeni kadrosuyla vereceği ilk önemli sınav olan Beşiktaş'la oynanacak Süper Kupa finalinin hazırlıklarına başlayan F.Bahçe için, bir haftalık süreç oldukça kritik geçecek. Bir yandan transfer çalışmalarını henüz tamamlamayan sarı-lacivertliler, bu bir haftalık süreç içinde bir yandan da takım içi sorunlarla ilgileniyor.

1.APPIAH SORUNU: Aziz Yıldırım, Ganalı futbolcu ile son kez bugün görüşecek. Appiah'a kalmak isteyip istemediğini soracak olan Yıldırım, kalacaksan adam gibi oyna kalmayacaksan da istediğimiz rakamı getir, git deyip kestirip atacak. Appiah'ın Anelka gibi gitmeyi kafasına koyduğu görülür ve F.Bahçe'ye gelecek yıl yarar sağlamayacağı düşünülürse, Ganalı futbolcu gönderilip orta sahaya önemli bir yıldız takviyesi yapılacak. Deivid'in de gönderilmesiyle açılacak 2 kontenjan, takımı güçlendirmek için iki önemli yıldızla kullanılacak.

2.SANTRFOR SIKINTISI: Sarı-lacivertli ekipte oynanan 4 hazırlık maçında da santrfor konusunda eksiklik yaşandığı gözlendi. Yönetime, “Santrfora ihtiyacım yok. Stoper almamız gerekir” diyen Zico ile başkan Aziz Yıldırım, bugün biraraya gelerek takımın son durumunu değerlendirecekler. Zico'dan ayrıca Deivid'in gönderilmesi konusunda fikri alınacak. Santrfor adaylarından Zigiç, Kanoute ve Adriano üçlüsüyle ilgili çalışmalar derhal başlatılacak.

3.KAPTAN BELİRLENECEK: Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin Zico'yla yapacakları görüşmede, takımın içinden aldıkları duyumları göre otoriter bir kaptan seçiminin bir an önce yapması istenecek. Zico'nun kaptanı belirlemesini isteyecek olan yönetim Semih'in de 2. kaptan olması konusundaki talebi Zico'ya iletecek.

4.EDU İÇİN KARAR: Defansta yaşanan sıkıntının Edu'dan kaynaklandığını düşünen bazı yöneticiler, bu oyuncuya talip varken satılıp önemli bir stoperin alınmasını planlıyor. Yönetim bu konuda da kararını bu hafta içinde verecek. Juventus'un istediği Edu'nun da yönetimden haber beklediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious