F.Bahçe'de sakatlık krizi

F.Bahçe'de sakatlık krizi.18004
  • Giriş : 30.05.2008 / 09:50:00

Fenerbahçe'de Roberto Carlos, Appiah ve Deniz'in sakatlıkları dolayısıyla futbol yaşamlarının tehlikede olduğu iddiaları yönetimi rahatsız etti. Bu oyuncuların sağlık durumları hakkında kapsamlı bir araştırma yapıldığı öğrenildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe yeni sezonun planlamasını yapmak için elindeki yabancı oyuncuların bir ya da daha fazlasını satmayı planlarken, Roberto Carlos ve Appiah’tan gelen sakatlık haberleri can sıkıyor. Sezon içinde sakatlanan Roberto Carlos, Appiah ve Deniz’in Futbol yaşantılarının tehlikede olduğu iddiaları Fenerbahçe yönetimini rahatsız ederken, sarı - lacivertliler bu şüphe üzerinde duruyor.

Yönetim araştıracak

Sezonu bitirmeden ülkesine giden ve oradan da sağlığı ile ilgili net bilgiler gönderemeyen Carlos’un sezon hazırlıklarına yetişme olasılığının düşük olduğu belirlendi. Appiah’ın artık forma giyme şansının mucizeye bağlı olduğu bildirilirken, Deniz Barış’ın da sakatlıklarının geçmesinin çok zaman alacağı belirlendi.

Ülkesinde tedavi olan Maldonado’nun durumunun zamanla ortaya çıkacağı bildirilirken, Carlos ve Appiah’tan yeni sezonda faydalanamama olasılığı Fenerbahçe yönetimi düşündürüyor. Carlos, Appiah, Maldonado ve Deniz’in sağlıkları ile ilgili yeni bir araştırma yapacak olan sarı-lacivertli yöneticiler, bu oyuncuların sahalara dönememe olasılığı üzerine de planlar hazırlayacak.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious