F.Bahçe'den Beyazıt'a teşekkür

F.Bahçe'den Beyazıt'a teşekkür.18930
  • Giriş : 02.04.2008 / 17:31:00

Fenerbahçe Kulübü, sarı-kırmızılı taraftarların havaalanında Chelsea taraftarlarına verdiği desteğe tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü, sarı-kırmızılı taraftarların havaalanında Chelsea taraftarlarına verdiği desteğe tepki gösterip, ''Bu akşam Fenerliyim'' şeklindeki açıklaması nedeniyle Galatasaray Kulübü eski başkanlarından Selahattin Beyazıt'a teşekkür etti.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, bugün bazı gazetelerde yer alan Beyazıt'ın açıklamasıyla ilgili ''Galatasaray eski başkanlarından Selahattin Beyazıt'a, bugün basında yer alan açıklamaları nedeniyle teşekkür ediyoruz'' denildi.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

''Sayın Beyazıt, Türkiye'de spor dünyasında bugün karşı karşıya kaldığımız tüm olumsuzluklara ve aksi davranışlara rağmen, aklıselim insanların var olduğunu tüm spor camiasına göstermiştir.

Sayın Beyazıt, ebedi dostluk kavramının içi boş bir söz olmadığını kanıtlarken, bunun temellerini kurmuş insanlardan biri olarak, sorumlu spor adamı davranışıyla bugünün spor adamlarına ve büyük camiaları oluşturan bireylere paha biçilmez bir ders vermiştir. Bu örnek davranışı takdirle karşılayan, bunun arkasında duran ve benzer davranışta bulunan tüm sporseverlere de gönülden teşekkür ederiz.

Futbolun marka değerine katkıda bulunan, futbola olan tutkuyu arttıran, dostlukları ve mutluluğu paylaşmayı teşvik eden, kısaca futbolun dostluğuna olan inancı pekiştirip buna ilişkin umudu yeşerten bu davranışından ötürü, şahsında bu çabaya destek verenlere şükranlarımızı sunmayı bir borç biliriz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious