F.Bahçe'den kimler gidecek?

F.Bahçe'den kimler gidecek?.7340
  • Giriş : 14.12.2008 / 13:59:00

Avrupa’ya veda eden Fenerbahçe’nin önünde iki hedef kaldı: Lig ve kupa şampiyonluğu. Bu iki kulvarda başarının yakalanması için yönetim her türlü fedakarlığı yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hedefe ulaşmak için takıma takviye yapılması gerektiğine inanan yöneticiler, teknik direktör Aragones'in raporunu bekliyor. Ancak İspanyol hocanın raporu gelmeden, bazı kararlar alındı bile. Buna göre Maldonado, Yasin ve Can, kesin olarak gönderilecek. Gürhan ve İlhan ise kiralık gönderilecek.

Talipleri çıkar ve iyi para verirlerse, bu iki oyuncu satılabilecek. Yöneticilerin kafasını en fazla karıştıran isim Kazım. Disiplinsiz davranışları yüzünden Aragones ile arası bozuk olan genç oyuncuyla sürekli ilgilenerek motive etmeye çalışan yöneticiler, bunda başarılı olamadı.

Yönetim Kazım'ın gönderilmesi konusunda ikiye bölünmüş durumda. Kararı ise teknik direktör Aragones verecek. Burak'ın durumu ise Kazım'a bağlı. Kazım'ın ayrılması durumunda genç futbolcu, kesinlikle takımda tutulacak.

Sezon başı kampında Aragones'e verdiği ters cevap nedeniyle Devler Ligi kadrosuna yazılmayan, ligde de çoğu zaman 18'e bile alınmayan Deniz için de karar Aragones'te. Yine de orta sahaya kaliteli oyuncular alınamazsa, tecrübeli oyuncu kadroda tutulacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*