F.Bahçe'den Lugano açıklaması

  • Giriş : 16.08.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü, bugün bazı haber ajansları ile internet sitelerinde çıkan Lugano haberleri ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Kulübü tarafından yapılan açıklamada, "Lugano ve kulübü Sao Paulo ile gerekli anlaşmalar yapılarak karşılıklı sözleşmeler imzalanmış, karşılıklı taahhütler yerine getirilmiştir" denildi.

Açıklamada, Lugano'nun yarın sabah saatlerinde Libertadores Kupası'nda Internacional ile Sao Paulo arasında yapılacak final maçının ardından İstanbul'a geleceği kaydedildi.

Fenerbahçe Kulübü, bugün öğle saatlerinden itibaren bazı haber ajansları ile internet sitelerinde çıkan Lugano haberleri ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

"Fenerbahçe'ye Lugano şoku' başlığı ile Diego Lugano'nun Fenerbahçe transferini doğrulamadığı yönünde asılsız bir haber yer almıştır.

FIFA'nın resmi internet sitesine yaptığı özel röportajdan alıntılarla geçiştirilen haberde Diego Lugano'nun, Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı, sadece 'Dünyanın en iyi Futbol ülkesinin en iyi takımında oynuyorum. Ailem ve ben burada harika muamele gördük ve bu da bizim bu harika şehre alışmamıza yardımcı oldu. Eğer ayrılırsam, doğru seçeneği yaptığımdan çok emin olmalıyım. Avrupa'da oynamayı planlamıyorum, eğer oraya bir gün transfer olursam, sadece profesyonel ve maddi sebeplerden ötürü olur' dediği www.fifa.com'daki röportajında yazmaktadır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious