F.Bahçe'den Maldonado gidiyor!

F.Bahçe'den Maldonado gidiyor!.10836
  • Giriş : 21.02.2009 / 16:41:00
  • Güncelleme : 21.02.2009 / 18:22:27

İki futbolcunun bileti kesildi gibi... Fenerbahçe Maldonado ile sözleşmesini yenilemiyor. Josico kesin olmamakla birlikte o da gidecekler arasında.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ile birlikte, Asbaşkan Ali koç FB TV'de "Soru-Cevap" programına katılarak taraftarların sorularını yanıtladı.

ARAGONES İLE YOLA DEVAM

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, kulüpte artık 2-3 maç sonucuna göre değerlendirmelerin geride kaldığını belirterek, 'Teknik direktör Luis Aragones hakkında 2 sene sonuna kadar hiçbir tasarrufumuz olmayacak" dedi.

MALDONADO KESİN GİDİYOR, JOSICO DA BÜYÜK BİR İHTİMAL

Asbaşkan Şekip Mosturoğlu da Maldonado ve Josico ile ilgili taraftarlardan gelen sorular üzerine yaptığı açıklamada, "Bir Fenerbahçe yöneticisinin veya çalışanının, teknik ekibinin, performansının düşük olduğunu gördüğü bir futbolcuya çok iyi deme şansı yok. 'Maldonado'yla devam edeciğiz' demek şaşırtıcı olur. Sözleşmesi de bitiyor, ama Maldonado'yla transfer görüşmesi yapmıyoruz. Josico'nun sakatlıkları ise performansını etkiliyor. Hedeflerimize uygun olmayan arkadaşlarla yollar ayrılacak. Bunun muhasebesini bugün yapmaya gerek yok. Yıl sonu yapılacak. Performansa göre bir değerlendirme yapılacak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*