F.Bahçeliler çok kızacak

F.Bahçeliler çok kızacak.18183
  • Giriş : 26.04.2009 / 16:59:00
  • Güncelleme : 26.04.2009 / 17:12:19

Fenerbahçe'nin kaptanı Selçuk Ankaragücü mağlubiyetinin ardından taraftarı kızdıracak açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, dün akşam Ankaragücü'ne 2-1 mağlup oldukları maçta kendi taraftarı tarafından protesto edilmelerinin, aldıkları tepkilerin ve tepkinin gösterilme şeklinin hem kendisini, hem de tüm takım arkadaşlarını derinden üzdüğünü söyledi.
Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Selçuk, "6 senedir Fenerbahçe forması giyen bir oyuncu olarak, dün akşam yaşananlar, hem beni hem de takım arkadaşlarımı gerçekten de derinden üzmüştür" dedi.

"TARAFTAR TAKIMI KÜÇÜMSEDİ"

"Bu takım 5 senede 3 şampiyonluk kazanmış, 2 tanesini son dakikalarda kaybetmiştir. Aynı takım Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalin kapısından dönmüştür. Bu sene hiçbir şeyin istediğimiz gibi gitmediğini biliyoruz. Tüm takım olarak bunun farkındayız ve bu yüzden de çok üzgünüz. Ama bu durum, biz sahada bir şeyler yapmaya çalışırken, asla bu takımı küçümsemeyi, motivasyonunu ve konsantrasyonunu bozmayı gerektirmez." diyen Selçuk Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

OLEY OLEY SESLERİ

"Dün oynadığımız Ankaragücü maçında, mağlup durumdayken ve takımımız pas yaparken, kendi taraftarlarımızın 'Oley, oley' diye seslerini yükseltmeleri, takımın kaptanı olarak sahaya çıkan beni çok üzdü. Bir tepki vermem gerektiğini düşündüm. Takımı korumak adına, bize bu tür tepkide bulunan taraftarlara alkışla karşılık verince, bütün tepki bu sefer bana döndü. O dakikadan sonra ayağıma topu her aldığımda ıslıklandım. Ben burada takım kaptanı olarak doğru hareketi yaptığımı düşünüyorum. Bugün yine aynısı yapılsın, aynı tepkiyi düşünmeden veririm."

"DÜN YAPILAN PROTESTO, FENERBAHÇE FORMASINA YAPILMIŞ SAYGISIZLIKTIR"

Deneyimli oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: "Fenerbahçe formasını giyen her oyunca, sırtına o formayı geçirdikten sonra, her zaman için şampiyon olmayı ve tüm kupaları almayı ister. Ama maalesef bu her zaman için mümkün değil. Eğer ortaya kötü bir oyun çıkarıyorsak, taraftarlarımızın bizi protesto etmesi kadar doğal bir şey olamaz. Ama dün seçilen protesto yolunun taraftar adına yanlış ve bizi sahada hiçbir şey yapamaz hale getiren bir yol olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçeli hiçbir oyuncu bu şekilde protesto edilmeye layık değildir. Böyle bir davranış o futbolcudan çok, şerefle taşımaya çalıştığı Fenerbahçe formasına yapılmış bir haksızlık ve saygısızlıktır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*