F.Bahçe'ye iki genç yetenek daha!

F.Bahçe'ye iki genç yetenek daha!.12564
  • Giriş : 15.01.2009 / 18:51:00

Daha önce Gökhan ve Abdülkadir'i transfer eden Fenerbahçe, iki genç yıldız adayını daha kaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe, Sakaryaspor altyapısından transfer ettiği iki genç isim, Furkan Aydın ve Onur Karakabak ile resmi sözleşme imzaladı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda düzenlenen imza töreninde Fenerbahçe Spor Kulübü asbaşkanları Neşet Yalçın ve Şekip Mosturoğlu da yer aldı.

Şekip Mosturoğlu iki genç ismin sezon sonuna kadar Sakaryaspor'da forma giyeceklerini söyledi. İki genç futbolcu da imzalarında oldukça heyecanlığı gözlemlenirken yaptıkları ilk açıklamada Fenerbahçe'de olmaktan dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını söyledi. Öte yandan Şekip Mosturoğlu gençleştirme operasyonu ile ilgili 1-2 tane daha oyuncu alabileceklerini söylerken bugün atılan imzaların 3 yıllık ama opsiyon bakımından uzun sürecek sözleşmeler olduğunu söyledi.

İmzadan sonra konuşan ve heyecanlı oldukları gözlenen futbolculardan Furkan Aydın, "Fenerbahçe gibi çok büyük ve değerli bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Buraya kadar gelmemizde emeği olan herkese teşekkür ederim. Onları mahçup etmemeye çalışacağım. Büyük bir camiaya gelirken korkmadık. Büyük düşünüp büyük futbolcu olmak istiyoruz" diye konuştu.

Onur Karakabak da çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Fenerbahçe'de kalıcı olmak ve başarılı olmak için mücadele edeceğiz" dedi.

Fenerbahçe'nin iki yeni transferi Furkan ve Onur, basın önündeki imza töreninin ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın çimlerine ayak basarak sarı lacivertli formayla basına poz verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*