F.Bahçe'yi de süpürürüz

F.Bahçe'yi de süpürürüz.9978
  • Giriş : 11.04.2008 / 14:00:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 02:06:03

Servet, Trabzon ve İstanbul B.Ş.B maçlarının önemine değinip, "Bu iki maçı kazanırsak F.Bahçe derbisi final olur. Sezon başında gösterdiğimiz mücadele ve hırsı sahaya yansıtırsak şampiyonluğa ulaşırız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

GALATASARAY'ın başarılı savunma oyuncusu Servet Çetin, önlerinde zorlu bir beş hafta bulunduğunu ifade ederek, "Önümüzdeki Trabzonspor ve İstanbul BŞB maçlarını kazanırsak, Fenerbahçe derbisi bizim açımızdan çok büyük bir final olacak" dedi. Shabani Nonda ile sarı kırmızılı takımın sponsorlarından Samsung'un, Astoria Alışveriş Merkezi'ndeki mağazasının açılışına katılan Servet, elektrik süpürgesiyle objektiflere poz verirken, "Fenerbahçe'yi de süpürürüz" ifadesi kullandı.

Süper Lig'de zorlu bir viraja girdiklerinin altını çizen Servet, Trabzonspor maçının da önemine değinirken şu ifadeleri kullandı: "Trabzonspor bizim karşımıza rahat çıkacak. Çünkü onların ne şampiyonluk ne de küme düşme gibi bir durumları yok. Biz de rahat takımlar karşısında korkmalıyız. Kasımpaşaspor maçını hala unutamıyoruz. Hiç mücadele etmedik ve kaybettik. Bir puan aldığımız maçlarda bizim açımızdan çok büyük kayıplar oldu. Trabzonspor maçını kazanırsak önümüz açılır. Sanıyorum bu maçta Arda da yanımızda olacak."

Şampiyon oluruz

Takımda inanılmaz bir birlik ve beraberlik ile kenetlenme olduğunu söyleyen Servet, "Kim ne derse desin Feldkamp'ın gitmesi tabii ki bizleri etkiledi. İstifası hepimiz için büyük bir şok oldu. Ankara'da maçımız olduğu için Feldkamp ile vedalaşamadık bile. Sizlerin aracılığı ile kendisine teşekkür ediyorum. Sezon başında gösterdiğimiz mücadele ve hırsı sahaya yansıtırsak şampiyon biz oluruz" diye konuştu.

Nonda ise, "Geçmişte verdiğim bir röportaj nedeniyle kadro dışı kaldım. Hocamız bir hafta sonra beni kadroya aldı. Ancak bunlar geçmişte kaldı ve konuşmak istemiyorum. Şimdi tüm konsantremizi önümüzdeki maçlara verdik. Servet'in de dediği gibi tamamen kenetlendik ve şampiyonluğu düşünüyoruz" dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious