F.Tekke: Ocak'ta Fener'deyim!

F.Tekke: Ocak'ta Fener'deyim! .15463
  • Giriş : 11.10.2007 / 11:09:00

Rusya'da şampiyonluğa koşan Zenit'li Fatih Tekke'nin, Rus Devlet Radyosu Kanal 1'e çarpıcı açıklamalar yaptığı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fatih'in, "Zenit'in oyun sistemi bana uygun değil. Bu yüzden mutsuzum. Başkanım Fursenko çok büyük bir aksilik olmazsa beni Ocak'ta F.Bahçe'ye verecek. Ben de F.Bahçe gibi büyük bir kulübün formasını giymek istiyorum" dediği öğrenildi.

Fatih müjdesi

Zenit'ten ayrılmayı kafasına koyan, Advocaat'ın kadroya almadığı Fatih Tekke, başkan Kursenko ile görüşüp, Fenerbahçe için söz aldı.

Mutlu değilim

Fenerbahçe'nin imza aşamasına getirmesine rağmen Rus ekibinin fiyat artırmasıyla gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferi, ocak ayında bitecek. Rus Devlet Radyosu'na konuşan Fatih Tekke, "Zenit'te mutlu değilim. Sistemi de bana uygun değil. Başkan Kursenko ile görüştüm. Büyük bir aksilik olmazsa ara transferde Fenerbahçe'ye gideceğim"
açıklamasını yaptı.

Kesin dönecek

Rusya'da ligin bitimine 4 hafta kala Zenit, averajla ikinci sıraya düştü. Buna rağmen Hollandalı hoca Dick Advocaat, Fatih'i kadroya almıyor. Milli oyuncunun menajeri Özcan Üstüntaş ise Fatih'in Türkiye'ye dönmeyi çok istediğini, ara transferde imzanın olabileceğini söyledi. Fenerbahçe, Rus ekibine 6.5 milyon euro önermiş, pazarlıklar uzayınca imza atılamamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious