Facebook'ta esrarengiz mesaj

Facebook'ta esrarengiz mesaj.9805
  • Giriş : 16.06.2009 / 10:21:00

Sosyal paylaşım sitesi facebook'ta Cem Garipoğlu destekçileri grubunaatılan bir mesaj polisi harekete geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul'da öldürüldükten sonra çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut'un öldürülmesinin üzerinden 105 gün geçmesine rağmen katil zanlısının izine henüz rastlanılmadı. Sosyal paylaşım sitesi facebook'ta Cem Garipoğlu destekçileri grubuna Cem rumuzuyla atılan 'Desteklere teşekkür ederim' mesajının kaynağı araştırılıyor. Polis mesajı incelemeye aldı.

Rus sitelerinde teşhir edilecek

İstanbul'da başı kesilerek öldürülen 17 yaşındaki Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak Kırmızı Bülten'le aranan Cem Garipoğlu'nun bulunması için sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta da çeşitli gruplar kuruluyor. Facebook'ta son olarak Cem Garipoğlu'nun bulunması için 'Cem Garipoğlu nasıl bulunur?' başlığı ile tartışma panosu oluşturuldu. Panoda, Rusya'da görüldüğü öne sürülen Garipoğlu'nun fotoğraflarının popüler Rus sitelerinde yayınlanması için destek çağrısı yapıldı.

İstanbul'da liseli Münevver Karabulut'un başını keserek öldürdüğü iddiasıyla her yerde aranan Cem Garipoğlu'nun, cinayetin üzerinden aylar geçmesine rağmen hala yakalanamamış olması Karabulut Ailesi'nin, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki destekçilerini harekete geçirdi. Açılan özel bölümde, 'Cem Garipoğlu nasıl bulunur?' başlığı ile tartışma panosu oluşturan destekçiler, Rusya'da görüldüğü öne sürülen Garipoğlu'nun fotoğraf ve kişisel bilgilerini Rus sitelerinde yayınlamayı önerdi. 37 üyenin yorum yaptığı tartışma panosunda Rus internet sitelerinde Garipoğlu'nun deşifre edilmesi için yardım çağrısı yapılmaya devam ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*