Facebook'ta Lugano birliği!

Facebook'ta Lugano birliği!.17940
  • Giriş : 16.03.2009 / 13:43:00
  • Güncelleme : 16.03.2009 / 13:50:14

Fenerbahçeli taraftarlar, bir türlü imza atamyana Lugano için sanal ortamda kampanya başlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İnternet ortamında gruplar oluşturan sarı lacivertli futbolseverler, iç transferde henüz imza atmayan ve karar aşamasında bulunan tecrübeli futbolcuyu ikna etmek için çaba harcıyor.

Hürriyet gazetesinin haberine göre; Fenerbahçeli taraftarlar, adı İtalyan kulüpleri ile anılan Diego Lugano'nun takımda kalması için kampanya başlattı. Geçtiğimiz yıllarda Tuncay Şanlı ve Mehmet Aurelio gibi yıldızlarını elinden kaçıran yönetimin, Lugano'da da aynı sorunu yaşamasından endişe duyan sarı lacivertliler, internet ortamında gerekli girişimlerde bulunuyorlar. www.facebook.com adlı sitede konuyu gündeme taşıyan sarı lacivertli futbolseverler, "Lugano gitmesin" başlığı altında toplanarak yönetime gönderme yaptılar.

Her An 'Evet' Diyebilir

Lugano'nun ikna edilmesi için büyük çaba harcayan F.Bahçeli futbolseverlerin bu oluşumu ses getirmeye başladı. Yıldız futbolcunun menajeri Juan Figer birkaç gün içinde İstanbul'a gelecek ve yönetimle masaya oturacak. Lugano'nun karar aşamasında olduğu ve her an "evet" diyebilecek noktaya geldiği bildirildi.

Lugano'yu İtalya'nın yanı sıra İngiltere ve İspanya'dan da birçok kulübün takibe aldığı bildirildi. Hırslı, tempolu, dikkatli ve savaşçı özelliği ile Avrupa kulüplerinin gözdesi haline gelen Lugano'nun aldığı ücrete zam yapılması bekleniyor. Yılda 1.5 milyon Euro kazanan yıldız futbolcuya en az 2.5 milyon Euro teklif edilecek. Uruguaylı oyuncunun eşi de Türkiye'de kalmaya sıcak bakıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*