Facebook'tan kaçan kaçana!

Facebook'tan kaçan kaçana!.19718
  • Giriş : 03.01.2008 / 00:25:00

Facebook Türkiye'yi kısa zamanda sarmaladı ama çok da can yaktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CNNTURK'te Beyazıt Öztürk ve Elif Dağdeviren'in sunduğu yılbaşı programına Menekşe ve Halil dizisinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Sedef Avcı da katıldı.

Elif Dağdeviren, yaptığı araştırmada Kanal D'nin sevilen dizisi Menekşe ve Halil adına internette bir çok forum oluşturulduğu, oyuncular için de ayrı ayrı siteler açıldığı bilgisini verdi.

Sedef Avcı, "Bayağı ciddi bir emek harcıyorlar diye düşünüyorum. Çünkü geniş kapsamlı siteler yapmışlar" derken Kıvanç Tatlıtuğ da "Bütün diziler için var aslında. Birbirlerini tanımıyorlar ama hem sohbet için hem de diziyle ilgili konuşuyorlar orada" yorumunu yaptı.

Konu facebook çılgınlığına geldi ve Beyaz "Biz az geçmedik o alemlerden. facebooklardan" şeklinde konuşunca, Kıvanç Tatlıtuğ, neden facebook ile ilgilenmediğini şöyle anlattı:

"Bir dönem yazılı ve görsel basında nereye bakarsanız bakın facebookla ilgili bir şeyler vardı. Çocuğun bir tanesi Amerika'da bir site kurmuş da garajında. Günlerce kurcaladılar. Ondan sonra bıkkınlık geldi. Hiç bakmadım bile."

Tatlıtuğ, hayranlarını da kendi adıyla facebookta yeralan kişiler hakkında uyardı: "4-5 tane profil sayfası var benim adıma. Onlar ben değilim. O arkadaşlar sahtedir."

Sedef Avcı ise, bir dönem üye olduğunu ancak baş edemediği için iptal ettiğini söyledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious