Fanatik Trabzonlular!

Fanatik Trabzonlular!.7391
  • Giriş : 10.02.2009 / 15:56:00

Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Colman, ligde her şeyin kendileri açısından iyi gittiğini ve başarılı grafiklerini sürdüreceklerine inandıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Eşi Fernanda ve 1 yaşındaki oğlu Mateo ile birlikte Trabzonspor Dergisi'ne röportaj veren Colman, "İnşallah her şey istediğimiz gibi olur ve başarılı oluruz. Tek isteğimiz bu. Takım içindeki dostluk ve arkadaşlık iyi. Bu sahaya yansıyor zaten." dedi.

Trabzonspor'un çok iyi bir taraftar kitlesine sahip olduğunu belirten Arjantinli oyuncu, şöyle devam etti: "Arjantin'de de Futbol, fanatik taraftarlar önünde oynanıyor. Bu nedenle taraftar kültürü de bize yakın. Bizi motive ediyorlar. Kendi adıma iç sahalarda oynadığımız maçlarda daha rahat hissediyorum. Gerçi İstanbul deplasmanlarında da çok fazla seyircimiz oluyor. Yani Trabzonspor taraftarı her yerde var ve böyle bir taraftar potansiyeline sahip olan kulüpte oynadığım için kendimi şanslı hissediyorum." Gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi çok sevdiğini dile getiren Colman, "Bilgisayarımda bir program var ve o program şarkıların notalarını veriyor. Oradan bakıp çalıyorum ve hep birlikte çalıp söylüyoruz. Arkadaşım Mich de bize eşlik ediyor ve güzel de bir sesi var." ifadelerini kullandı. Hafta sonu oynanacak kritik Beşiktaş maçı öncesi rakibini detaylı bir incelemeye alan Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise açıklarını kapatacaklarını söyledi. Rakipleri zorlayan bir takım olacaklarını belirten Yanal, "Alanzinho ile daha da güçlendik." diye konuştu. Taraftarların takımdan beklentilerinin farkında olduklarını vurgulayan genç teknik adam, "Bugüne dek yaptıklarımızın daha iyisini yapabilmek adına yoğun bir tempoda çalışıyoruz. İlk yarıdaki mücadele gücümüzü artırarak rakiplerimize üstünlük sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için camianın yanımızda olduğunu biliyoruz." ifadesini kullandı.

Hasan Demir

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*