Fare ve yılan dost olunca

Fare ve yılan dost olunca.12118
  • Giriş : 12.04.2008 / 21:19:00

Rochester'da 64 yaşındaki Michele Diller'in, evinde beslediği yılanlarını beslemek için satın aldığı fareler, yılanlarla dost olmayı başarınca ortalık karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fareler hayatta kalmayı başarmakla kalmayıp ev sahibi Diller için de kabus haline geldi.

Yılanların fareleri yemek yerine onlarla dost olması ve onların evin içinde istedikleri gibi dolaşmasına izin vermesiyle evin bütün düzeni kayboldu. Bu düzensizlik içinde yılanlar da evin içinde serbest kaldılar.

Fareler kabloları kemirmeye, duvarları oymaya, fincanları kırmaya başladılar. Evi istedikleri gibi kullanan fareler karşısında şakına dönen Michele Diller, yardım için bir ajansa başvurdu.

Ajans, Diller'a bir kedi almasını önerdi. Kediyle birlikte eve gelen Diller'la birlikte bu kez fareler için de korku dolu günler başlamış oldu. Kedi kısa sürede 4 yılan ve 7 fareyi etkisiz hale getirmeyi başardı. Evdeki kediden kurtulmayı başaran birkaç fare ise evi terketti.

Fare ve yılanlarla başa çıkamadığı için evden taşınmayı düşünen Michele Diller kedisinin sayesinde bu dertten kurtulmuş oldu. Şimdi ise, farelerin eve verdiği zararı nasıl tazmin edeceğini düşünüyor.

CNNTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious