Fark atacağımız maçta yenildik

Fark atacağımız maçta yenildik.15081
  • Giriş : 21.09.2007 / 13:43:00

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, UEFA Kupası 1. turunda İsviçre'nin FC Sion takımına 3-2 yenildikleri ilk maçı değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polat,, fark atacakları karşılaşmada yenilmelerinin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Polat, yaptığı açıklamada, karşılaşmada beklentilerinin farklı olduğunu dile getirerek, “İsviçre'ye kazanmak için gelmiştik, ama maç, beklentimizin dışında gelişti” dedi.

Maçın ilk yarım saatlik bölümünde 3 gol birden yiyerek, adeta şok olduklarını ifade eden Adnan Polat, “İkinci yarıda çok iyi mücadele edip, çok gol pozisyonu bulduk. 3-0'dan maçı çevirmek büyük takımların işidir. Biz de bunu gerçekleştirerek, tur için avantaj elde etmeyi başardık” dedi.

Futbolun ciddi bir iş olduğunu vurgulayan Polat, “Her maçı ciddiye almanız gerekir. Büyük takım, küçük takım ayrımı yapmamak lazım, Futbol bunu kaldırmaz. Rövanşta maç çantada keklik gibi gözükse de Futbol gayri ciddiliği kaldırmaz. Rövanşta maçı ciddiye alıp, bu turu geçeriz” diye konuştu.

FC Sion maçının artık geride kaldığını anlatan Polat, “Şimdi Kasımpaşa maçını düşünüyoruz. Bu karşılaşmaya taraftarlarımızı bekliyoruz. Yalnızlıktan bıktık” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious