Faruk Çelik: Muhalefet değil dedikodu yapıyorlar

  • Giriş : 19.06.2007 / 17:37:00

Çelik, muhalefetin eski ve çağdışı bir mantıkla kendilerine karşı çıktığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Çelik, muhalefetin eski ve çağdışı bir mantıkla kendilerine karşı çıktığını belirterek, "Muhalefet değil dedikodu yapıyorlar" dedi.

AK Parti milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında İnegöl, Yenişehir, Karacabey ve Mustafakemalpaşa'da seçmenlerle buluştu.

AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Çelik ile birlikte Hayrettin Çakmak, Canan Candemir Kılıç, Mehmet Ocaktan, Müfit Aydın, Sedat Kızılcıklı, Tülin Kara ve Ali Kul İnegöl ve Yenişehir'de temaslarda bulunurken, M.Altan Karapaşaoğlu, Mehmet Emin Tutan, Mehmet Tunçak, Ali Koyuncu, Cennet Cankılıç, Mustafa Dündar, Ahmet Yaşar Akbey ve Gökay Bilir de Karacabey ve Mustafakemalpaşa'ya ziyaret gerçekleştirdiler.

"OLUŞTURULMAK İSTENEN GERİLİMİN TARAFI DEĞİLİZ"

İnegöl'de Modern Kapalı Semt Pazarı'nın temel atma töreninde bir konuşma yapan AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Çelik, muhalefetin eski ve çağdışı bir mantıkla kendilerine karşı çıktığını belirtti.

Çelik, şunları söyledi: "Muhalefet değil dedikodu yapıyorlar. AK Parti karalanamaz, karalamaya da kimsenin gücü yetmez. Biz ülkede oluşturulmak istenen gerilimde asla bir taraf değiliz. Son dönemde ortaya konmak istenen gerilim tablosu siyaset yapacak gücü kalmayan muhalefetin kendine siyaset alanı açma çabasından başka bir şey değildir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious