Faruk Ilgaz 87. yaşını kutladı

Faruk Ilgaz 87. yaşını kutladı.17200
  • Giriş : 21.01.2009 / 18:02:00

Fenerbahçe Kulübü Eski Başkanlarından Faruk Ilgaz'a, 87. yaş gününde Başkan Aziz Yıldırım tarafından plaket verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bugün doğum günü olan ve 87. yaşını kutlayan Faruk Ilgaz için isminin verildiği ''Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'nde'' düzenlenen törene Başkan Aziz Yıldırım, Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Fenerbahçe Divan Kurulu Üyeleri, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ve Faruk Ilgaz'ın başkanlık yaptığı dönemde Futbol oynayan bazı sporcular katıldı.

Fenerbahçe'ye vermiş olduğu hizmetlerden ötürü doğum gününde Başkan Aziz Yıldırım tarafından plaketle ödüllendirilen Faruk Ilgaz'a ayrıca, Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı forma da hediye edildi.

Törende bir konuşma yapan Faruk Ilgaz, Fenerbahçeli olmaktan dolayı gurur duyduğunu belirterek, ''Bizler Fenerbahçe için birşeyler yapabildiysek ne mutlu. Şimdiki yönetim de Fenerbahçe için tüm gücüyle çalışıyor. Başkan Aziz Yıldırım'a teşekkür ederim'' dedi.

Bu arada, Başkan Aziz Yıldırım, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'e Fenerbahçe forması hediye etti. Erzik, törende yaptığı konuşmada, ''Ben Fenerbahçe camiasından aldığım güç ile bir yerlere gelmeye çalıştım. Başkanım Faruk Ilgaz'dan da çok şey öğrendim'' diye konuştu. Törende, ayrıca, Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay da söz alarak, Faruk Ilgaz'a geçmişte verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*