Faruk Süren Emre'ye yüklendi

Faruk Süren Emre'ye yüklendi.10339
  • Giriş : 31.05.2008 / 10:41:00

G.Saray eski başkanı Faruk Süren, Emre'ye verilen paranın çok yüksek olduğunu belirterek "Zaten G.Saraylı değildi. Fenerbahçe bu paraya çok daha iyi oyuncu bulabilirdi. Bence yerini bulmuş" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye transferi, Galatasaraylı taraftarları kızdırdı. Galatasaray forması giydikten sonra Fenerbahçe'ye transfer olan 30'uncu isim olan Emre Belözoğlu'na ilk tepki ise Inter'e gittiği dönemde polemik yaşadığı eski başkanı Faruk Süren'den geldi.

Emre'nin Fenerbahçe'yi seçmesine şaşırmadığını söyleyen Süren, "Emre'nin profesyonel olduğu ortada zaten. Galatasaray filan bunlar için hikaye. İşin gerçeği menfaat gözeterek bir kapıyı açık tutma gayesiyle Galatasaray'a sarılmaktı... Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Ben zaten Galatasaray'a dönmesine taraftar değildim. Ama Galatasaray'ın da Emre'yi almak için çaba göstermesine söyleyecek sözüm yok. Galatasaraylılar'ın fazla üzülmesine F.Bahçeliler'in de fazla sevinmesine gerek yok. Ödenen paralara bakın... 17 milyon euro eder. Fenerbahçe o paralara çok daha iyi oyuncular transfer edebilirdi. Zaten Emre'nin performansı ortada. Newcastle yeterli bulmadığı için onu satıyor. Milli Takım'da biraz parlar ama Emre'nin sorunu istikrarsızlığı. G.Saray'dan nasıl ayrıldığını, hem maddi hem manevi olarak verdiği zararı hatırlarsak Emre yerini bulmuş derim." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious