Fatih Akyel'den derbi yorumu

Fatih Akyel'den derbi yorumu.9111
  • Giriş : 24.04.2008 / 20:28:00

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Fatih Akyel, derbi maçı yorumladı! Sarı lacivertli ekibin Ali Sami Yen'de baskı yaşamayacağını söyleyen Akyel, "Fenerbahçe kazanır" dedi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe televizyonunda Turhan Seven'in hazırlayıp sunduğu Haftalig programının bu haftaki konukları arasındaki eski milli futbolcu Fatih Akyel, pazar günü oynanacak zorlu Galatasaray - Fenerbahçe maçını yorumladı.

Derbiyi "Çok önemli bir maç" olarak yorumlayan Fatih Akyel, "Kazananın şampiyon olacağı gibi görünen bir maç. Fenerbahçe daha kaliteli bir kadroya ve daha ofansif futbolculara sahip. Rakibine oranla da daha avantajlılar. Bu maçın Fenerbahçe'yi çok fazla etkileyeceğini düşünmüyorum" dedi.

Gollü bir maç beklemediğini de kaydeden Akyel, "Her iki ekipte kontrollü oynayacaktır. Hata yapan büyük zarar görür. Alex ve Deivid maçta ön plana çıkan isimler olur" ifadesini kullandı.

Ali Sami Yen Stadı'nın atmosferinin Fenerbahçeli futbolcuları etkileyip etkilemeyeceği hakkında da yorumda bulunan Akyel, "Ali Sami Yen'in atmosferi Fenerbahçe için baskı oluşturmaz. Fenerbahçeli futbolcular Kadıköy'de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda zaten sürekli muhteşem bir ambiansta Futbol oynuyor. Ali Sami Yen Fenerbahçe'yi rahatsız etmez ve Fenerbahçe maçı kazanır" diyerek sözlerini noktaladı!

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious