Fatih Altaylı'dan Fehmi Koru'ya sert sözler!

Fatih Altaylı'dan Fehmi Koru'ya sert sözler!.57553
  • Giriş : 14.02.2008 / 16:58:00
  • Güncelleme : 14.02.2008 / 16:58:21

Fatih Altaylı çirkin bir üslupla saldırdı... "Fehmi Koru kimdir" deyip başladı, demediğini bırakmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fatih Altaylı. ’Olaylar ve Gerçekler’ programında hedefe bir meslektaşını; Fehmi Koru'yu oturttu. Canlı yayından Koru'yu "yalaka" ilan etti.

Fatih Altaylı konuya, bir süredir Ankara’da Doğan Grubu’na operasyon yapılacağı ile ilgili konuşmalar olduğunu anlatarak girdi. Bu noktada söz Fehmi Koru’nun ’Taha Kıvanç’ ismiyle bu yönde yazdığı bir yazıya geldi.

Altaylı o noktada açtı ağzını ve bakın o ağızdan neler aktı;
"Bir yandan da müstehak be kardeşim. Fehmi Koru deyince tepem attı. Neden? Fehmi Koru’yu alıp parıl parıl parlatan, sayfa sayfa röportajlar yaptıran, Fehmi Koru’yu yere göğe koymayan, ’Fehmiciğim, Fehmiciğim ne entelsin, ne dantelsin’ yazılar yazdıran... Allah aşkına Fehmi Koru kim, bana birisi anlatsın. Harvard mezunu diyor. Harvard’da kaç sene okumuş. Harvard’da ne okumuş, bana bir anlatsın Fehmi Koru."


Fatih Altaylı, Fehmi Koru’nun Doğan Grubu’nun medya dışı işlerinden sıkıntı doğabileceği yönündeki yazısına değinerek, Koru için ağır bir ifadede bulundu.

"Bir iktidar ve o iktidarın sözcüsü konumundaki bir gazeteci. O iktidarın yalakası konumundaki bir gazeteci; sözcüsü demeyim, yalakası konumundaki veyahutta belki de iktidar onun yalakası, onu da bilmiyoruz. Hangisinin hangisine yalakalık ettiği de çok belli değil ama iktidarla artık böyle olmuş (parmaklarını birbirine geçirerek), deş haline gelmiş bir gazeteci böyle birşey söylüyor. Aynı şeyi iktidardan kişiler de söylüyorlar."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious