Fatih Kısaparmak gözyaşlarını tutamadı

Fatih Kısaparmak gözyaşlarını tutamadı.11433
  • Giriş : 04.06.2009 / 11:51:00

7. Türkçe Olimpiyatları Şarkı Finali'nde jüri üyeliği yapan Fatih Kısaparmak ve Ebru Gündeş duygusal anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

7. Türkçe Olimpiyatları Şarkı Finali'nde jüri üyeliği yapan sanatçı Ebru Gündeş ve Fatih Kısaparmak, kendi şarkılarını yorumlayan yarışmacılara eşlik etmekten kendilerini alamadı ve birlikte düet yaptılar. Ebru Gündeş ve Fatih Kısaparmak'ın şarkıları dinlerken ve birlikte yorumlarken duygulandıkları görüldü.

Ebru Gündeş, Azerbaycanlı Gülizar Ferecova ile "Demir Attım Yalnızlığa" şarkısını birlikte seslendirdi.

Sanatçı Fatih Kısaparmak da Moğalistanlı Zulzaya Erdenbayar ile Kilim parçasını, Pakistanlı yarışmacı Muhammed Salman ile de Benim Babam parçasını birlikte seslendirdi.

Kısaparmak, Pakistanlı yarışmacı Muhammed Salman'ın "bu adam benim babam" parçasını yorumlarken gözyaşlarına hakim olamadı... Kameralar önünde ağlamaktan kendini alamayan Kısaparmak daha sonra ödül vremek için çıktığı sahnede yarışmacı Muhammed Salman'ın ödülünü verdikten sonra duygularını dile getirdi ve "Keşke babam sağ olsaydı da bu anları görseydi" dedi.

"Allah'a şükür ki bugünleri gördüm, Allah bana böyle ünlü bir sanatçı olmayı nasip etti. Babamın bu duyguları hissettiğini biliyorum. Ona ve ahrete göçmüş tüm yakınlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Kısaparmak daha sonra kendisinden bile uzun olan ve "uzun çocuk" diye sesleniyen yarışmacı Muhammed Salman'ın alnından öptü...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*