Fatih Tekke Fener'e geliyor

Fatih Tekke Fener'e geliyor.13080
  • Giriş : 07.05.2008 / 09:26:00

Zenit'in hocası Advocaat, Kezman'ı takımda görmek istediğini söyleyince, Sırp yıldız ile Fatih Tekke'nin takası yeniden gündeme geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


İki yıl daha sözleşmesi olduğu Zenit'te kadroya giremeyen ve mutsuz olduğu için de ayrılmak isteyen Fatih, Fenerbahçe'ye gelmeye hazır.

Fatih heyecanı

F.Bahçe, Fatih Tekke'de mutlu sona çok yaklaştı. Tekke'nin top koşturduğu Rusya'nın Zenit ekibinin hocası Dick Advocaat, Fener'in gözden çıkardığı Mateja Kezman'a talip olunca, takas gündeme geldi. Holandalı hoca, menajeri aracılığı ile Kezman'a "Seninle çalışmayı çok isterim" mesajı gönderdi. Medya ve kamuoyu baskısı nedeniyle İstanbul'da zor günler geçiren Sırp futbolcunun, teklife sıcak baktığı belirtiliyor.

Gelmek istiyor

Bu gelişmeyi öğrenen sarı-lacivertli yönetim, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Kezman'ın menajerini İstanbul'a çağırdı. Yönetimin, Zenit kulübü ile de temasa geçip Fatih Tekke-Kezman takası önereceği öğrenildi. 2 yıl daha sözleşmesi bulunduğu Zenit'te kadroya giremeyen, St. Petersburg'ta da mutsuz olan, yemeklerini bile Trabzon'dan getirten Fatih'in Fenerbahçe'ye görüşmeye hazır olduğu gelen bilgiler arasında.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious