Fatih Tekke Terim'e küstü!

Fatih Tekke Terim'e küstü! .15463
  • Giriş : 10.10.2007 / 10:17:00

Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Zenitli futbolcunun milli kadroya çağrılmayınca büyük hayal kırıklığı yaşadığını açıkladı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'den, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'e küskünlük mesajı geldi.

Milli futbolcunun menajeri Özcan Üstüntaş, Milli Takıma alınmadığı için Tekke'nin büyük düş kırıklığı yaşadığını söyledi. Üstüntaş, Fatih'in, Zenit'te kesinlikle kadro dışı kalmadığını ekledi ve şöyle devam etti:

"Rusya Ligi'nin bitimine 4 hafta kala Zenit'te sıkıyönetim ilan edildi. Fatih, yönetici ve antrenörüyle sorun yaşamıyor, ayrıca da takımın kadrosunda bulunuyor. Ama asıl üzüntüsü Fatih Terim'le ilgili. Terim, Fatih'i, Malta ve Macaristan maçlarından önce arayıp, 'Bu maçlar önemsiz, senin de kafan karışık, transfer olayların var. Bu nedenle seni bu maçların kadrosuna almıyorum. Ama ondan sonraki Moldova ve Yunanistan maçları için hazır ol' dedi. Buna rağmen Fatih Terim, Fatih'i Milli Takıma çağırmayarak, bizi çok şaşırttı. Fatih bu duruma çok üzüldü. Oysa milli maçlar için çok iyi hazırlanmıştı".
Üstüntaş, Fatih'in, Rusya Ligi bittikten sonra açıklama yapacağını, Zenit yönetiminin tüm oyunculara konuşma yasağı koyduğunu bildirdi.

Bu arada Fatih Terim'in önemsiz dediği Malta maçından 2-2 beraberlikle ayrılan Milli Takım sert eleştiriler almıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious