Fatih Terim fena patladı!

Fatih Terim fena patladı!.9381
  • Giriş : 17.10.2007 / 09:27:00

Milli Takım'ın patronu Fatih Terim, daha önce kızıyla ilgili ortaya atılan iddialar için Yunanistan maçı öncesi çok sert açıklamalar yaptı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bir süredir gergin olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Yunanistan maçı öncesi yaptığı basın toplantısında patladı...

Yunanistan maçıyla ilgili görüşlerini açıklayan tecrübeli teknik adam, toplantının sonuna doğru sorulan bir soruya önce sert bir yanıt verdi ardından masaya sertçe vurarak salonu terk etti. İşte Terim'in, "Basınla aranız kötü mü" sorusu üzerine yaptığı açıklama: "Benim basınla aramda bir sorun yok ama siz çok fazla ileri gittiniz. Kimsenin aileme laf etme hakkı yok. Bana her türlü eleştiriyi yapabilirsiniz ama aileme asla bir kelime söyleyemezsiniz. Buna müsaade etmem! İçinizde baba olanlar da var. Size tek kelime söylemedim. Beni yerden yere vurun ama ailemin kılına dokundurtmam. Bir damla gözyaşına kıyamadığım evladımın benim yanımda ağlamasına kimse sebep olamaz."

Terim'i sinirlendiren süreç, eski TSYD Başkanı Onur Belge'nin, Emre Belözoğlu ile Merve Terim arasında ilişki olduğu ve Emre'nin bu sebeple kayrıldığına dair iddialarıyla başlamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious