Fatih Terim kararını verdi: Milli takımda devam

Fatih Terim kararını verdi: Milli takımda devam.12718
  • Giriş : 01.07.2008 / 16:51:00
  • Güncelleme : 01.07.2008 / 17:23:11

Milli Takımlar Teknik Direktörü Terim ile Federasyon arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Federasyon arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandı. Terim 2012 yılına kadar Milli Takım'ın başında kalacak. Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, teknik direktör Fatih Terim ile 2012 yılına kadar devam edeceklerini açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada haberi şöyle duyurdu:

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, bugün Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Federasyonun Levent'teki merkez binasında bir görüşme yaptı ve 2012 yılına kadar Terim'in Milli Takımlardaki görevinin devam etmesi kararına varıldı.

Başkan Doğan, daha sonra düzenlediği basın toplantısında Terim'in görev süresinin karşılıklı mutabakat sonrasında 2012'ye kadar uzatıldığını belirtti ve şunları söyledi: "Türk futbolunun sorunları Avrupa Şampiyonası öncesinde nerede bıraktıysak orada duruyor. Şimdi bir taraftan bu sorunları gidermek, diğer yandan da 2010 Dünya Şampiyonası'nın hazırlıklarına başlamak durumundayız. Fatih Terim Hocamızla 2010 yılına kadar devam eden bir sözleşmemiz vardı. Bugün yaptığımız görüşmede bu sözleşmenin 2012'ye kadar uzatılmasına karar verdik.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious